Zobacz

Aktualne ogłoszenia

Zobacz

Najnowsze intencje

Zobacz

Jubileusz 150-lecia parafii

Zobacz

Nasz cmentarz

Intencje na dziś

niedziela 23 Czerwiec
Godzina: 07:30 Za ++ Karola, Helenę, Adama, Jadwigę Szklarskich, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące  
Godzina: 09:30 Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Agnieszki i Stanisława Fuks oraz córek z rodzinami
Godzina: 11:00 1. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Renaty i Henryka Sojka oraz córki z rodziną
Godzina: 11:00 2. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Jana Bosko z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Małgorzaty i Teofila Stawowy (ze wspomnieniem 80. urodzin Małgorzaty) oraz dzieci z rodzinami (odprawi ks. Gabriel Stawowy SDB)
poniedziałek 24 Czerwiec
Godzina: 07:00 1. Za + Konrada Kubeczko w 21. rocznicę śmierci, wnuka Mateusza, rodziców Gertrudę i Władysława, rodzeństwo, czterech zięciów, synową, Małgorzatę, Jadwigę, Marię i Jana Stawowy, zięcia Ludwika i Augustyna, Marię, Genowefę, Franciszka i Augustyna Noga, krewnych
Godzina: 07:00 2. Za ++ rodziców Rozalię i Pawła Niesyto, ++ braci 
wtorek 25 Czerwiec
Godzina: 18:00 1. Za ++ Władysława Rozmus, Bronisławę i Jana Opołka, ich rodziców, córkę Gabrielę, Jadwigę i Marcina Dadok, Bolesława Rozmus
Godzina: 18:00 2. Za ++ Piotra Sitko i Dominikę Żelech (od sąsiadów)
Godzina: 18:30 Nabożeństwo ku czci św. Urbana
środa 26 Czerwiec
Godzina: 07:00 1. Za + Mariolę Norek-Kubeczko (od Oli i Darka)
Godzina: 07:00 2. Za + Roberta Farugę (od koleżanek mamy)
Godzina: 07:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
czwartek 27 Czerwiec
Godzina: 17:25 Adoracja Najświętszego Sakramentu
Godzina: 18:00 1. Za + Marię Skrzypczyk w 1. rocznicę śmierci
Godzina: 18:00 2. Za ++ Anielę Stawowy, jej rodziców Martę i Józefa Stawowy oraz ich córkę Elżbietę, Marię Kubeczko, jej dwóch mężów, ++ z pokrewieństwa 
piątek 28 Czerwiec
Godzina: 18:00 1. Za ++ Jerzego i Augustyna Obetkon oraz ++ z rodzin Opołka i Szafarczyk
Godzina: 18:00 2. Za + Marię Smętek, męża Kazimierza
sobota 29 Czerwiec
Godzina: 08:00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Świętych Apostołów Piotra i Pawła w intencji pracowników i właścicieli stawów rybnych oraz ich rodzin
Godzina: 14:00 W intencji nowożeńców: Patrycja Kubeczko – Mateusz Chowaniec
Godzina: 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
Godzina: 18:00 Chrzty (Szymon Gałuszka) i roczki  
niedziela 30 Czerwiec
Godzina: 07:30 Za + Anastazję Wójs (od rodziny Furczyk i Wilczok)
Godzina: 09:30 Za ++ Gertrudę Lotawiec w 10. rocznicę śmierci, męża Urbana, ich rodziców i krewnych
Godzina: 11:00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Anny Czop oraz dzieci z rodzinami

Podcast "Modlitwa w drodze"

Aktualności

Wiadomości

Komunikat Metropolity Katowickiego w związku z organizacją konsultacji synodalnych w parafiach archidiecezji 30.03.2022
czytaj więcej

Komunikat Arcybiskupa Metropolity Katowickiego przed święceniami diakonatu 15.02.2022
czytaj więcej

Abp Wiktor Skworc - życzenia dla górników - 4.12.2021
czytaj więcej

Słowo Arcybiskupa Katowickiego do wiernych i duchowieństwa Archidiecezji Katowickiej z 11.07.2021
czytaj więcej

Aneks do instrukcji dotyczącej posługi szafarzy Komunii Św. w Archidiecezji Katowickiej z 18.03.2021
czytaj więcej

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Urbana Papieża i Męczennika w Woli, siedziba: Wola 43-225, Szkolna 29.